Szkoła

 • Pasowanie 2019

  Jak co roku, w Jedyneczce odbyła się uroczystość Pasowania Na Uczniów. Pierwszaki podczas występu artystycznego musiały udowodnić, że są już gotowe na zasilenie szeregów naszej szkoły. Poradziły sobie znakomicie i dlatego oficjalnie witamy ich w Jedyneczce życząc samych radosnych chwil !

 • "Strach ma wielkie oczy"

  7 listopada, uczniowie klas I-VI uczestniczyli spektaklu profilaktycznym pt: "Strach ma wielkie oczy" , w którym poruszony był problem uzależnień oraz przemocy i agresji – zjawiska coraz bardziej powszechnego wśród dzieci i młodzieży. Kluczem do rozwiązania tego problemu jest przerwanie milczenia i zwrócenie się z prośbą o pomoc. Zabawne scenki kabaretowe, wartka akcja, a także możliwość uczestniczenia w zabawie z aktorami dały dzieciom dużo radości.

 • Pamięć pozostanie na zawsze.

  Akcja Samorządu Uczniowskiego "Pamięć pozostanie na zawsze..." stała się tradycją naszej szkoły i trwa ...20 lat!!! Tak, to już 20 raz uczniowie "Jedynki" porządkowali groby, zapalili znicze zmarłym pracownikom oświaty oraz naszym uczniom...Brawo Wy!!!👍👌👏👏👏❤❤❤

 • POMAGAMY! Kartki dla Jasia.

  Uczniowie klas VI- VIII pisali na lekcjach języka polskiego listy i życzenia dla ciężko chorego Jasia. Jaś Mieszkiełło ma czternaście lat, był uczniem Szkoły Podstawowej nr 13 w Zielonej Górze oraz dobrze zapowiadającym się szermierzem. Naukę i karierę sportową przerwała diagnoza glejaka. Od ponad roku walczy z ciężką chorobą, jednak nie został sam. Oprócz rodziny są przy nim przyjaciele i koledzy ze Szkoły Podstawowej. Uczniowie wraz z dyrekcją zorganizowali akcję "kartki dla Jasia". Samorząd Uczniowski naszej "Jedynki" jak zwykle gotowy- przesyłka do Jasia w drodze.👍👌👏

 • Światowy Dzień Drzewa w Jedyneczce

  Światowy Dzień Drzewa to międzynarodowa akcja sadzenia drzew odbywająca się w wielu krajach na świecie. Jej głównym celem jest wzrost świadomości ekologicznej w społeczeństwie, propagowanie idei sadzenia i pielęgnacji drzew. Co roku 10 października obchodzimy w Polsce Święto Drzewa.Z tej okazji uczniowie klasy III „a” włączyli się w obchody tego ekologicznego święta i wspólnie posadzili przed budynkiem szkoły młode świerki.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  14 października to Dzień Edukacji Narodowej i to właśnie z tej okazji kółko teatralne przygotowało uroczysty apel w podziękowaniu nauczycielom oraz pracownikom obsługi za ich pracę 🏫😊.

 • Wizyta policjantów w klasach I-III.

  7 października uczniów klas I-III odwiedzili policjanci z KPP w Krośnie Odrzańskim aby przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w czasie drogi do i ze szkoły. 🚓🚔🚓🚔🚓 Na pamiątkę wizyty uczniowie otrzymali odblaski.

 • Próbna ewakuacja.

  24 września odbyła się w Jedyneczce próbna ewakuacja. Uczniowie mieli okazję sprawdzić się w sytuacji kryzysowej i wyszło im to całkiem nieźle, ponieważ wszyscy z bardzo szybkim czasie opuścili budynek i udali się w bezpieczne miejsce. Pierwszoklasiści mieli okazję dodatkowo okazję obejrzeć wozy strażackie.

 • Zajęcia pokazowe szkoły tańca "Hajdasz".

 • "Komórki" w wykonaniu klasy VII "a"

 • Wesołe gąsienice klasy III "a"

 • Akcja Sprzątanie Świata

  W ramach ogólnopolskiej akcji: Sprzątanie Świata, tym razem pod hasłem„Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!”,w klasach I-III odbyły się warsztaty pt.:”Ekologiczna ciastolina”.Pod czujnym okiem pani Anny Bożęckiej uczniowie samodzielnie wykonali sensoryczne gniotki.

 • Pierwsze zebranie organizacyjne

  Wszystkich rodziców klas      I- VIII w dniu 11 września      o godz. 17.00 zapraszam      do auli szkolnej na pierwsze zebranie organizacyjne.

  Z poważaniem dyrektor Zespołu

 • Rozpoczęcie roku szkolnego.

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

  2 września 2019 r. o godzinie 10.00 uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2019/2020. Był to bardzo wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów, którzy stawili się w murach naszej szkoły aby rozpocząć naukę w Jedyneczce. Życzymy im samych radosnych chwil w naszej szkole!

 • Rozpoczęcie roku szkolnego

  Nowy rok szkolny 2019/ 2020 rozpoczniemy o godzinie 8.30 mszą świętą w kościele św. Jadwigi, a nastepnie uroczystym apelem w auli szkolnej o godz. 9.45. Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.

  Dyrektor Zespołu

 • Przerwa urlopowa

  Uprzejmie informuję, że w dniach od 22 lipca do 20 sierpnia 2019 r. z powodu urlopu nieczynny będzie sekretariat Zespołu.

  Z poważaniem dyrektor Zespołu

  Wioletta Radecka- Weretko

 • Realizacja Budżetu Obywatelskiego

  Rozpoczął się przedostatni tydzień wakacji a my powolutku szykujemy się na powrót uczniów do szkoły 🎓📚 🏫 Możemy się pochwalić że w większości zostały zrealizowane inwestycje z Budżetu Obywatelskiego :) Nowe sprzęty pojawiły się na placu zabaw a kolorowe gry ozdobiły chodniki pod szkołą oraz jej wnętrza. Mamy nadzieję że dzieci będą zachwycone i z większym zaciekawieniem stawią się 2 września w murach Jedyneczki .

 • Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

  O godzinie 9.45 po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na Auli szkolnej aby uroczyście zakończyć ten rok nauki. Pani Dyrektor wręczyła nagrody oraz świadectwa za bardzo dobre wyniki w nauce oraz zachowanie. Pożegnaliśmy również uczniów klasy 8, którzy od września rozpoczną kolejną swoją drogę edukacyjną już w szkołach średnich. A tymczasem "Niech Żyją Wakacje" ! Do zobaczenia we wrześniu !

 • Festiwal Talentów

  W przedostatni dzień roku szkolnego, odbył się w Jedyneczce "Festiwal Talentów" podczas którego każdy chętny uczeń mógł się zaprezentować. Wiadomo, że w Jedyneczce talentów co nie miara. Były popisy taneczne, gra na akordeonie, wiolonczeli, śpiewy a także popis z neoliną czy układanie kostki rubika na czas. W Jury zasiadł Pan Marcin -nauczyciel muzyki oraz nasi goście Pani Oliwia Jodko i Pan Artur Kozakiewicz, którzy na koniec zaprezentowali swoje muzyczne talenty. Dziękujemy za wizytę w Jedyneczce !

 • Zakończenie roku szkolnego

  Dnia 19 czerwca 2019 r. zapraszam wszystkich drogich uczniów i rodziców na mszę św. do kościoła św. Jadwigi o godz. 8.30, a następnie na uroczyste zakończenie roku szkolnego do auli szkolnej na godz. 9.45.

  dyrekcja

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krośnie Odrzańskim
  ul. Bohaterów Wojska Polskiego 21
  66 - 600 Krosno Odrzańskie
 • szkoła tel./fax (68) 383 51 78
  przedszkole tel. (68) 383 79 10

Galeria zdjęć